صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما   آرشیو
       مهلت ارسال آثار علمی/هنری/ادبی در سمینار پرستاری تا 7 اردیبهشت ماه تمدید شد       نهمین سمینار سالیانه پرستاری چشم فارابی
راهنمای ثبت نام

 

« راهنمای ثبت نام »

 ثبت نام سمينار بصورت online و از طریق سایت http://nurse.fham.org امکـان پذیر میباشد. همکاران محترم جهت بررسی وضعیت ثبت نام خود می توانند به صفحه لیست ثبت نام شدگان مراجعه نمایند.

توجه1: به علت محدودیت مکان برگزاری، در صورت تکمیل ظرفیت، ثبت نام ممکن است قبل از مهلت اعلام شده متوقف گردد.

توجه2: پس از زمان اعلام شده ثبت نام  پیش از سمینار امکان پذیر نبوده و فقط در صورت وجود ظرفیت خالی، در محل برگزاری سمینار، روز پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 از ساعت 7 لغایت 10 ثبت نام انجام خواهد شد.

 نکات قابل توجه در ثبت نام:

1: اعلام کلمه کاربری ((Username و رمز عبور ( Password (

برای تمام افرادی که از طریق سایت ثبت نام می نمایند یک کلمه کاربری (username) و رمز عبور (password) اعلام می شود که برای تکمیل اطلاعات فرم و ثبت نام در برنامه های مختلف سمينار، وارد کردن آنها الزامی است .لذا خواهشمند است این کلمه کاربری (username) و رمز عبور(password) را یادداشت نموده و در نگهداری آن دقت به عمل آورید.

 

 2: انجام ثبت نام قطعی

·   برای انجام ثبت نام قطعی، همكاران ارجمند در موعد مقرر بايد با مراجعه به سايت www.fham.org اقدام به تائيد و تكميل فرم ثبت نام نمايند.

·      همچنين پس از پرداخت هزينه شركت در سمينار (بر اساس جدول هزينه ها )  از طریق پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام را پرداخت  نمائيد.

·      لازم بذكر است كه همكاران عزيز مي بايست 5 روز بعد  به سايت http://nurse.fham.org مراجعه و وضعيت ثبت نام خود را از لحاظ قطعي شدن آن در ليست ثبت نام شدگان سمینار ملاحظه فرمايند. درصورت عدم مشاهده نام خود در ليست مربوطه، با دبيرخانه سمينار (021-55421113) تماس حاصل نموده و مراتب را اطلاع دهيد.

·      همچنين لازم بذكر است ثبت نام در زير بخش هاي مختلف سمينار مانند كارگاه ها و برنامه هاي جانبي منوط به قطعي شدن ثبت نام مي باشد.

·      تكميل بخش اطلاعات فيش واريز وجه در سايت، براي قطعي شدن ثبت نام كافي است و نيازي به ارسال فيش ها به دبيرخانه سمينار نمي باشد.

 3: صدور کارت شرکت درسمينار

کارت شرکت در سمينار افرادی که ثبت نام قطعی شده اند، پیش از سمينار صادر خواهد شد.

*عکس شناسایی برخی از همکاران چشم پزشک مربوط به سال های گذشته است، چنانچه تمایل به تغییر آن دارید هرچه زودتر عکس جدید خود را به دبیر خانه سمينار ارسال فرمایید و يا از طريق سايت سمينار (http://nurse.fham.org) در صفحه اطلاعات ثبت نام‌، عكس خود را درج (upload) نماييد.

 


ورود شرکت کنندگان اخبار گالری
نام کاربری :
کلمه عبور :
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
حامیان سمینار