صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما
       جشنواره فیلم، عکس، پوستر و مقاله       دهمین سمینار سالیانه پرستاری چشم فارابی
راهنمای ثبت نام

 

« راهنمای ثبت نام »

 ثبت نام سمينار بصورت online و از طریق سایت http://nurse.fham.org امکـان پذیر میباشد. همکاران محترم جهت بررسی وضعیت ثبت نام خود می توانند به صفحه لیست ثبت نام شدگان مراجعه نمایند.

توجه1: به علت محدودیت مکان برگزاری، در صورت تکمیل ظرفیت، ثبت نام ممکن است قبل از مهلت اعلام شده متوقف گردد.

توجه2: پس از زمان اعلام شده ثبت نام  پیش از سمینار امکان پذیر نبوده و فقط در صورت وجود ظرفیت خالی، در محل برگزاری سمینار، روز پنجشنبه 12 اردیبهشت 1398 از ساعت 7 لغایت 10 ثبت نام انجام خواهد شد.

 نکات قابل توجه در ثبت نام:

1: اعلام کلمه کاربری ((Username و رمز عبور ( Password (

برای تمام افرادی که از طریق سایت ثبت نام می نمایند یک کلمه کاربری (username) و رمز عبور (password) اعلام می شود که برای تکمیل اطلاعات فرم و ثبت نام در برنامه های مختلف سمينار، وارد کردن آنها الزامی است .لذا خواهشمند است این کلمه کاربری (username) و رمز عبور(password) را یادداشت نموده و در نگهداری آن دقت به عمل آورید.

 

 2: انجام ثبت نام قطعی

·   برای انجام ثبت نام قطعی، همكاران ارجمند در موعد مقرر بايد با مراجعه به سايت nurse.fham.org اقدام به تائيد و تكميل فرم ثبت نام نمايند.

·      همچنين پس از پرداخت هزينه شركت در سمينار (بر اساس جدول هزينه ها )  از طریق پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام را پرداخت  نمائيد.

·      لازم بذكر است كه همكاران عزيز مي بايست 5 روز بعد  به سايت http://nurse.fham.org مراجعه و وضعيت ثبت نام خود را از لحاظ قطعي شدن آن در ليست ثبت نام شدگان سمینار ملاحظه فرمايند. درصورت عدم مشاهده نام خود در ليست مربوطه، با دبيرخانه سمينار (021-55421113) تماس حاصل نموده و مراتب را اطلاع دهيد.

·      همچنين لازم بذكر است ثبت نام در زير بخش هاي مختلف سمينار مانند كارگاه ها و برنامه هاي جانبي منوط به قطعي شدن ثبت نام مي باشد.

·      تكميل بخش اطلاعات فيش واريز وجه در سايت، براي قطعي شدن ثبت نام كافي است و نيازي به ارسال فيش ها به دبيرخانه سمينار نمي باشد.

 3: صدور کارت شرکت درسمينار

کارت شرکت در سمينار افرادی که ثبت نام قطعی شده اند، پیش از سمينار صادر خواهد شد.

*عکس شناسایی برخی از همکاران پرستاری مربوط به سال های گذشته است، چنانچه تمایل به تغییر آن دارید هرچه زودتر عکس جدید خود را به دبیر خانه سمينار ارسال فرمایید و يا از طريق سايت سمينار (http://nurse.fham.org) در صفحه اطلاعات ثبت نام‌، عكس خود را درج (upload) نماييد.

 


ورود شرکت کنندگان اخبار گالری
نام کاربری :
کلمه عبور :
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
حامیان سمینار